Tilsette hjå Kvinnherad Breiband

Kvinnherad Breiband har i dag 10 tilsette og 1 lærling innan telekommunikasjonsmontørfaget.

Ta gjerne kontakt med vårt kundesenter på telefon 53475640 (ope 07:30 – 15:00 – kvardagar), dersom du har behov for informasjon om våre prisar, prodkut og tenester.
Dersom du ynskjer å sende oss ein e-post kan du bruke post@kband.no.

StillingNamnE-postTelefon
Dagleg leiarGunnhild N. Hillestadgunnhild@kband.no53475640
Prosjektleiar FiberHåkon Røstbøhakon@kband.no53475640
Teknisk leiarSvein Atle Nipensvein@kband.no53475640
DriftsleiarDaniel Wangenstendaniel@kband.no53475640
IT KonsulentStian H. Bøestianboe@kband.no53475640
MarknadskoordinatorTrond Hannisdaltrond@kband.no53475640
MarknadskoordinatorArne Torgetarne@kband.no53475640
FibermontørEdmund Tofteedmund@kband.no53475640
FibermontørGunnar Vaagegunnar@kband.no53475640
FibermontørBengt Opsangerbengt@kband.no53475640
FibermontørJan Andrè Revheimjanandre@kband.no53475640
FibermontørEivindeivind@kband.no53475640